www.truhlarstvi-houska.cz :: Obývací pokoje (14.07.2024 - 10:30)

... již 28 let Vám dáváme jistotu poctivé a kvalitní výroby na míru

Obývací pokoje

Obývací pokoj je právem dominantou každého bytu. Většinou je pro něj vymezen největší prostor, který je nutný efektivně a hlavně stylově zaplnit. Není to pouze místo k odpočinku, konají se zde rodinné sešlosti, či setkání s přáteli a proto kromě funkčnosti nesmíme zapomínat i na estetické hledisko. Se vším jsme vám schopni pomoci, neboť zařizování obývácích pokojů je naší dlouholetou tradicí.

Více ...

Vyrábíme originální a moderní obývací stěny, komody, skleníky, knihovny, konferenční stolky, servírovací stolky a jiné nábytkové prvky.

Vše je vyráběno z kvalitního materiálu a to z masivu, dýhy , lamina i zdvojeného lamina, které nabízíme ve velké škále dřevin a barev.

V neposlední řadě nabízíme velmi vítaný designový prvek tzv. vysoký lesk, který může být v podobě lamina nebo nástřiku.

Veškeré materiály mohou být také kombinované s různými druhy skel, osvětlením a moderními úchyty.

POSTUP PŘI REALIZACI:

Máte rádi spíše moderní design nebo klasický design? Rádi vám, po konzultaci s Vámi, navrhneme takový obývací pokoj, který nejvíc uspokojí vaše představy a touhy.

Nabízíme možnost návštěvy naší bytové designérky, která s Vámi probere veškeré detaily, popřípadě poradí různé možnosti řešení a vyhotoví výkresovou dokumentaci důležitou pro výrobu.

V případě vlastní předlohy nabízíme dořešení obývacího pokoje přímo na míru.

NÁVRH OBÝVACÍHO POKOJE

Na základě zadání vypracujeme počítačový návrh obývacího pokoje ve 3D, který obsahuje i barevné a materiálové řešení. Tento návrh je po konzultaci se zákazníkem upravován k jeho maximální spokojenosti. Konečný návrh zahrnuje technické výkresy pro montáž a kalkulaci ceny.

NAŠE STUDIO DÁLE NABÍZÍ:

Při návštěvě našeho studia si můžete vybrat z velkého množství bytových doplňků:

  • Sedací soupravy zhotovené přímo na míru
  • Záclony a závěsy zhotovené přímo na míru
  • Keramika a drobné dekorace
  • Svíčky a svícny
  • Obrazy
  • Moderní polštáře a koberce

DODÁVKA A MONTÁŽ:

Po vzájemném odsouhlasení návrhu proběhne kontrolní měření.

Dodací lhůty jsou individuální (rámcové 5 až 8 týdnů) v závislosti na vybraném materiálu a stylu obývacího pokoje.

Dovoz nábytku je zákazníkovi avizován v dostatečném předstihu, aby se mohl připravit na jeho převzetí a montáž.Montáž provedeme v dohodnutém termínu.

Záruční doba na nábytek činí 2 roky

Přejít na stránku:
« 1 2 3 4 »
© Copyright 2024 Truhlářství Houška - truhlářství České Budějovice, interiéry České Budějovice, kuchyně České Budějovice - Jírovcova 870/24, 380 01 České Budějovice, webdesign JIRAK, Doporučení: Profesionální instalatér České Budějovice - Milan Červeň opraví rozvody vody i plynu.