www.truhlarstvi-houska.cz :: Dětské pokoje (14.07.2024 - 10:26)

... již 28 let Vám dáváme jistotu poctivé a kvalitní výroby na míru

Dětské pokoje

Vyrábíme nábytek pro dětské i studentské pokoje, v kterých Vaše děti najdou svůj pestrý svět. Při navrhování dětského nábytku upřednostňujeme  tzv. nadčasové pokoje kdy i po deseti letech užívání budou Vaši teenagery s designem spokojeni. Jelikož jsme ale zakázková výroba, nebráníme se ani výrobě pokoje přizpůsobenému přímo věku a zájmům dítěte.Dále zohledňujeme prostorové uspořádání a ergonomii nábytku. Dbáme na bezpečné provedení a zdravotní vhodnost materiálu.

Více ...

Dětský nábytek nabízíme z masivu, dýhy, lamina i zdvojeného lamina v nejrůznějších barvách a dřevinách se zárukou nejvyšší kvality.

Kování, které dodáváme do dětských pokojů, je několikaletou praxí ozkoušené a to tak ,aby vždy vydrželo tu nejvyšší možnou zátěž.

Naše truhlářské studio dále nabízí, zdravotní matrace a ložní soupravy pro zdravý spánek Vašich dětí a široký sortiment dalších doplňků

POSTUP PŘI REALIZACI:

Máte rádi spíše moderní design nebo klasický design? Rádi vám, po konzultaci s Vámi, navrhneme takový obývací pokoj, který nejvíc uspokojí vaše představy a touhy.

Nabízíme možnost návštěvy naší bytové designérky, která s Vámi probere veškeré detaily, popřípadě poradí různé možnosti řešení a vyhotoví výkresovou dokumentaci důležitou pro výrobu.¨

V případě donesení fotografie nebo obrázku nabízíme dořešení obývacího pokoje přímo na míru.

NÁVRH DĚTSKÉHO POKOJE

Na základě zadání vypracujeme počítačový návrh dětského pokoje ve 3D, který obsahuje i barevné a materiálové řešení. Tento návrh je po konzultaci se zákazníkem upravován k jeho maximální spokojenosti. Konečný návrh zahrnuje technické výkresy pro montáž a kalkulaci ceny.

NAŠE STUDIO DÁLE NABÍZÍ:

Při návštěvě našeho studia si můžete pro Vaše děti zvolit vhodné doplňky v podobě:

  • Sedacích vaků
  • Lůžkovin
  • Barevných dekorativních polštářů
  • Obrázků
  • Koberečků
  • Záclon a závěsů zhotovených přímo na míru

 

DODÁVKA A MONTÁŽ

Po vzájemném odsouhlasení návrhu, proběhne kontrolní zaměření.Dodací lhůty jsou individuální (rámcově od 5 do 8 týdnů) v závislosti na vybraném stylu dětského pokoje a materiálu.Dovoz pokoje je zákazníkovi avizován v dostatečném předstihu, aby se mohl připravit na jeho převzetí a montáž. Montáž dětského pokoje provedeme v dohodnutém termínu. Záruka na nábytek činí 2 roky.

Přejít na stránku:
« 1 2 3 4 5 »
© Copyright 2024 Truhlářství Houška - truhlářství České Budějovice, interiéry České Budějovice, kuchyně České Budějovice - Jírovcova 870/24, 380 01 České Budějovice, webdesign JIRAK, Doporučení: Profesionální instalatér České Budějovice - Milan Červeň opraví rozvody vody i plynu.