www.truhlarstvi-houska.cz :: Kuchyňské spotřebiče (14.07.2024 - 09:55)

... již 28 let Vám dáváme jistotu poctivé a kvalitní výroby na míru

Kuchyňské spotřebiče

Naše firma nabízí svým zákazníkům kvalitní a spolehlivé spotřebiče francouzských značek Brandt a De Dietrich.

Více ...

Spotřebiče značky De Dietrich 

Spotřebiče značky De Dietrich byly a jsou vždy synonymem vynikajícího designu, vyspělých technolií a mimořádné kvality. Tato značka již od svého založení přináší doslova záplavu inovativnívh produktů a převratných technologií, která zásadně ovlivňují nejrůznější průmyslová odvětví. Patří mezi ně bezesporu první domácí sporák, stějně jako první pyrolytická nebo parní trouba. 

  

Společnost s lesním rohem ve znaku je sázkouo na jistotu pro ty, kteří dokáží ocenit kouzlo dokonalé souhry čistého designu, technologických inovací a prvotřídních materiálů. O tom všem Vás přesvědší styři nové kolekce značky De Dietrich - Absolute BlackPure WhiteIron Grey a PlatinumPro zájemnce o spotřebiče značky De Dietrich rádi zajistíme i odbornou prezentaci včetně ukázky vaření.

 

Spotřebiče značky Brandt 

Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů. Více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti. Těší se z ocenění nejdůvěryhodnější značky v oblasti domácích elektrospotřebičů, které je odměnou za desítky let průzkumu a vývoje, aktivního naslouchání požadavkům zákazníků a znalostí jejich zvyklostí. Brandt je průkopníkem mnoha technologií a inovací, které dnes přijala většina výrobců.

Přejít na stránku:
« 1 2 »
© Copyright 2024 Truhlářství Houška - truhlářství České Budějovice, interiéry České Budějovice, kuchyně České Budějovice - Jírovcova 870/24, 380 01 České Budějovice, webdesign JIRAK, Doporučení: Profesionální instalatér České Budějovice - Milan Červeň opraví rozvody vody i plynu.