www.truhlarstvi-houska.cz :: Tapety a tapetování (14.07.2024 - 09:35)

... již 28 let Vám dáváme jistotu poctivé a kvalitní výroby na míru

Tapety a tapetování

Tapety na zeď se opět staly velmi oblíbeným prvkem, který pomáhá dotvářet a zútulnit interiér. Pomocí tapet si každý může individuálně utvářet svůj životní prostor. Tapety nejsou oblíbené jen díky veliké škále barev a dekorů, ale také díky svým vlastnostem. Tepelná a zvuková izolace, omyvatelnost, stálobarevnost a snadná údržba.

 

Více ...

STALI JSME SE VÝHRADNÍM OBCHODNÍM PARTNEREM FIRMY VAVEX  - firmy, která je velkoobchodním dodavatelem tapet po celé České Republice.

V našem showroomu můžete vybírat z mnoha dekorů. Rádi Vám představíme všechny kolekce a pomůžeme s výběrem vhodné tapety pro Váš interiér. Nabízíme velice kvalitní tapety značek Marburg, Eijffinger, BN, Grandeco a mnoho dalších.Dále se zaměřujeme na kolekce tapet vytvořené pro dětské pokoje všech věkových kategorií.Naší prioritou při výběru tapet je především kvalita materiálu, originalita vzorů a cenová dostupnost.V případě zájmu Vám rádi zajistíme tapetáře s dlouletou praxí v tomto oboru.

Přejít na stránku:
« 1 2 3 »
© Copyright 2024 Truhlářství Houška - truhlářství České Budějovice, interiéry České Budějovice, kuchyně České Budějovice - Jírovcova 870/24, 380 01 České Budějovice, webdesign JIRAK, Doporučení: Profesionální instalatér České Budějovice - Milan Červeň opraví rozvody vody i plynu.